تماس با ما

راه‌های ارتباطی

سوالات متداول

ممکن است پاسخ خود را در این قسمت مشاهده کنید، در غیر اینصورت با پر کردن فرم زیر در کمترین زمان ممکن همکاران ما پاسخ شما را ارسال خواهند کرد. ( در روزهای تعطیل رسمی و جمعه ها با تاخیر همراه شما هستیم )

?

امروزه با توجه به فرآیند روزافزون آنلاین شدن بیزنس ها، داشتن یک وبسایت اختصاصی، علاوه بر حضور آنلاین همه ابعاد کسب و کار شامل محصولات، خدمات و تمایزات، اعتبار و ارزش برای برند ها ایجاد میکند.

تجربه ثابت کرده است، محبوبیت هر شبکه اجتماعی نمیتواند دائمی و قابل اتکا باشد. مثل Orkut و Google+ که به کلی از کار افتادند و یا Facebook که امروزه رونق گذشته را ندارد. ما شبکه های اجتماعی را تنها به عنوان یک نقطه تماس به مشتریانمان پیشنهاد میکنیم نه لزوما بستری دائمی و معتبر

وب سایت یک درگاه رسمی و معتبر برای هر بیزینس و بطور کلی هر برندی محسوب میشود.
خلق یک وبسایت کارآمد، زیبا با محوریت نیاز کاربران، بهبود و بروزرسانی های پیوسته منجر به کسب اعتماد کاربران، ایجاد تعامل سازنده و در نتیجه ارتباط قوی تر با آنها میشود.
مخاطبان شما تبدیل به کاربران تان و پس از مدتی تبدیل به مشتریان محصولات یا خدمات شما میشوند. همین امر سبب شناخت بیشتر کسب و کار شما در دنیای بی انتهای وب، تبدیل مخاطبان به مشتریان وفادار و نهایتا شناخت برند و رشد کسب و کار خواهد شد.

وب سایت ها، فضاهای اختصاصی قابل اعتماد و معتبری برای هر کسب و کار یا بطور کلی هر حرفه و شخصیتی محسوب میشوند. امروزه داشتن وب سایت اختصاصی با طراحی منحصر بفرد، برای برند شما، اعتبار به ارمغان می آورد.
با توجه به تاثیر شگرفی که یک وبسایت کاربردی و به روز بر رضایت کاربران و نهایتا برندینگ موفق میگذارد، بی شک یک سرمایه گذاری هوشمندانه و بسیار موثر برای انواع بیزینس و برندها محسوب میشود.

هزینه طراحی وبسایت با توجه به نیازهای ذینفعان و کاربران، زمان و ابعاد پروژه، امکانات و تکنولوژی های لازم و بسیاری فاکتورهای دیگر تعیین میشود. با توجه به متغیر بودن هزینه طراحی برای انواع وبسایت ها، ما این هزینه را پس از بررسی اولیه از نیاز مشتریانمان بصورت دقیق محاسبه میکنیم.

فرآیند تیمی دیزاین با اکتشاف و کسب اطلاعات بسیار حیاتی شامل شناخت بیزینس، برند، محصول یا خدمات، کاربران و مخاطبانتان و نهایتا رقبای شما آغاز، سپس با استفاده از داده های کمی و کیفی بدست آمده فرآیند دیزاین کاربر محور UCD با طراحی پیکره و ویژوال، دولوپ و کدنویسی UI اختصاصی طراحی شده و بر اساس خلق تجربه ای فوق العاده برای کاربران وب سایت شما، ادامه پیدا میکند.
محصول نهایی پس از بازنگری و تست همراه با مشاوره های لازم، تحویل و آماده استفاده بلند مدت خواهد بود.
پس از طی فرآیند دیزاین، پشتیبانی وبسایت با هدف بهینه سازی، بهبود مستمر و نهایتا ماندگاری، آغاز میشود.
– زمان طراحی هر وبسایت با توجه به نوع وبسایت، ابعاد پروژه، امکانات و تکنولوژی ها، نیازها، ملزومات، ویرایش و اصلاحات و فاکتورهای دیگر تعیین میشود. این زمان پس از مرحله بریف Brief اولیه و بررسی نیازهای اولیه قابل محاسبه است.

بطور کلی هدف اصلی پشتیبانی بهبود عملکرد سایت در همه ابعاد از جمله افزایش سرعت لود سایت، رفع ایرادات اساسی، رفع باگ ها و حفره های امنیتی، تگ ها، نام و نشانی صفحات، رفع خطاهای مربوط به سرور و دیگر عملکردهایی است که نهایتا منجر به بهبود مستمر سایت میشود. بی شک پشتیبانی مستمر و با برنامه در بهبود SEO و رتبه سایت در موتورهای جستجو و Indexing بهتر کرالرهای گوگل بسیار موثر است.
علاوه بر این آنچه ما پیشنهاد میدهیم طراحی یک برنامه منظم خلق محتوای ارزشمند بر اساس بهبود رتبه SEO است.

امروزه تنها داشتن وبسایت اهمیت ندارد. بلکه برای بهتر دیده شدن در صفحات اولیه موتورهای جستجو و در نتیجه جذب و حفظ کاربران و بازدیدکنندگان بیشتر، کسب اعتبار و رتبه بهتر، افزایش مشتریان وفادار، طرفداران برند و در نتیجه افزایش فروش و بهره وری بیزنس و بطور کلی رسیدن به اهداف دیجیتال، پشتیبانی دائمی و نگهداری از وب سایت و سرور سایت، خلق محتوا منحصربفرد و بروزرسانی های مستمر و طبق برنامه دیتابیس و بک اند سایت به منظور حفظ امنیت اطلاعات و بهبودهای فنی، ظاهری، ساختاری، محتوایی منظم، امری بسیار ضروری و اجتناب ناپذیر برای بهره گیری هرچه بیشتر از تمام پتانسیل های دنیای وب است.

فرم تماس

زمان پاسخگویی بین ۱۲ الی ۴۸ ساعت کاری

اطلاعیه شرکت در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۲

تا پایان آذر ۱۴۰۱ نسخه جدید وب سایت Awebz در دسترس قرار خواهد گرفت!

از صبر و شکیبایی شما صمیمانه سپاسگزاریم